Підтримати нас

Спортсмени з Херсонської області здобули медалі на чемпіонаті з вільної боротьби

22 серпня 2024 21:50
329
Поширити:

У місті Берегове Закарпатської області відбувся відкритий чемпіонат ГО “Всеукраїнське ФСТ “Колос” з вільної боротьби серед учнів закладів позашкільної освіти, де спортсмени з Херсонської області здобули призові місця.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

Спортсмени КЗ "ДЮСШ з вільної боротьби" вибороли три медалі.

Золото у ваговій категорії до 38 кілограмів здобув Назарій Чапурін.

Срібними призерами стали Єгор Тігов у ваговій категорії до 57 кілограмів та Олександр Баіров у ваговій категорії до 68 кілограмів.

Почесне 5 місце посів Олександр Ліньков, змагаючись у ваговій категорії до 57 кілограмів.

• У Білій Церкві завершилася четверта літня гімназіада з боксу, на якій вихованка Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з боксу та інших видів спорту Дарина Орлова, здобула призове місце.
  • Нещодавно стало відомо, що 20 херсонських спортсменів, які здобували призові місця в міжнародних та всеукраїнських змаганнях, отримають одноразову стипендію у розмірі 10 тисяч гривень від Херсонської міської ради.