Підтримати нас

Ще один херсонець став переможцем акції “Комуналка в Приват24 з MasterCard”

Vgoru
25 січня 2016 11:50
694
Поширити:

1 листопада стартувала акція “Комуналка у Приват24 з MasterCard”, головним подарунком якої є 1000 гривень на оплату комунальних послуг. Однією з 50 переможців листопада стала херсонка Ірина Золотоноша.

Уже визначено переможців грудня, і серед них знову є херсонець! Цього разу 1000 гривень отримав Олександр Лущієнко  - співробітник експертного центру МВС України.

Олександр Лущієнко використовує найрізноманітніші банківські продукти і має 2 синів - чотирирічного Дениса та десятирічного Максима. Давніми, вірними і активними клієнтами Херсонської філії ПриватБанку є всі представники родини Олександра - вони учасники кредитних, депозитних програм, численних акцій та заходів ПриватБанку. Користуються Приват24 більше 5 років.

Перемога в акції по оплаті комуналки принесла родині дуже доречні 1000 гривень - за дивним збігом обставин, у Херсоні вже вдруге перемагає іменинник.

Умови акції надзвичайно прості та вигідні. Все, що треба зробити, – зареєструватися на сайті акції pb.ua/plat та здійснити від 5 комунальних платежів в інтернет-банку Приват24 зі своєї картки MasterCard.

Головний подарунок – 1 000 гривень на оплату комунальних послуг. Щомісяця перемогу здобувають півсотні  клієнтів з усієї України.

Організатор осінньо-зимової акції “Комуналка в Приват24 з MasterCard” - ПриватБанк. Відповіді на всі запитання клієнти можуть отримати цілодобово і безкоштовно з мобільних телефонів за номером 3700.

Акція триває до 31 січня. Поспішайте, у кожного з вас іще є шанс виграти 1000 гривень!

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів