Підтримати нас

Речниця Сил оборони півдня Наталя Гуменюк все ж не йде з посади. ОНОВЛЕНО

Автор статті
03 грудня 2023 12:55
1,113
Поширити:

У коментарі "Вгору" Наталія Гуменюк заперечила, що йде з посади очільниці координаційного пресцентру Сил оборони півдня України. 

Раніше вона опублікувала допис, який можна було трактувати як повідомлення про звільнення. 

“Коли попереду багато цікавого... а хтось там вангував, що Гуменюк фсьо... Правда в тому, що Гуменюк дійсно фсьо по силах”, – написала вона.

Наталія Гуменюк очолила об'єднаний координаційний пресцентр Сил оборони півдня України навесні 2022 року.

"Для мене керівництво Об’єднаним координаційним пресцентром Сил оборони півдня України  перший такий потужний досвід і великий експеримент. Із початком повномасштабного вторгнення виникла потреба впорядкування інформації, зокрема про ведення бойових дій тощо. Багато чого не можна було говорити й показувати (...) Тоді група керівників пресслужб різних структур розробила ідею такого центру. Генерал-майор Андрій Ковальчук запропонував мені його очолити. 5 квітня наш центр розпочав свою роботу. Не можна уточнювати, де він розташований",  говорила в інтерв’ю “Детектору медіа” Наталя Гуменюк.

Раніше повідомлялося, що, імовірно, Наталя Гуменюк йде з посади. Зазначалося, ймовірно, що вона повернеться до роботи у прикордонній службі. Була інформація, що причиною цього є незадоволення Офісу Президента щодо оприлюднення зведень Наталії Гуменюк.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ