Житель Олешківського району звернувся в поліцію, адже не виявив на подвір’ї будинку свій автомобіль «Жигулі». Впродовж години поліцейські розшукали автівку та повернули власнику. Підозрюваний в скоєнні незаконного заволодіння 52-річний громадянин республіки Молдова затриманий до обрання йому судом міри запобіжного заходу.
В Олешківське відділення поліції зателефонував 66-річний житель району. Він повідомив, що угнали його автомобіль «ВАЗ-2105». Пенсіонер підозрював двох найманих працівників, які кілька годин тому допомагали йому по господарству. По дорозі на місце виклику слідчо-оперативна група побачила екіпаж управління патрульної поліції, біля якого стояв схожий на угнаний автомобіль.
В Олешківське відділення поліції зателефонував 66-річний житель району. Він повідомив, що угнали його автомобіль «ВАЗ-2105». Пенсіонер підозрював двох найманих працівників, які кілька годин тому допомагали йому по господарству. По дорозі на місце виклику слідчо-оперативна група побачила екіпаж управління патрульної поліції, біля якого стояв схожий на угнаний автомобіль.
Додати Вгору як бажане джерело в GoogleЯк розповів начальник сектору кримінальної поліції Олешківського відділення поліції Олександр Коваленко, під час патрулювання автодороги інспектори УПП помітили автомобіль, який рухався назустріч з порушенням Правил дорожнього руху. Патрульні зупинили «ВАЗ-2105» для перевірки. Як з’ясувалося, у водія не було документів на транспортний засіб. Поліцейські зв’язалися з черговою частиною районного відділення поліції і встановили, що даний автомобіль нещодавно угнали в одному з населених пунктів району. В цей час під’їхала слідчо-оперативна група, яка й доставила підозрюваного у відділення поліції.
Угонщиком виявився 52-річний громадянин республіки Молдова. Разом із своїм товаришем вони вирішили скористатися автомобілем роботодавця та з’їздити в районний центр. Наразі водій затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.289 Кримінального кодексу України «Незаконне заволодіння транспортним засобом». Жителю сусідньої держави може загрожувати позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Крім цього з’ясувалося, що пасажир угнаної автівки розшукується поліцією за ухилення від покарання у вигляді громадських робіт за скоєння крадіжки в рамках кримінального провадження за ст.389 Кримінального кодексу України «Ухилення від покарання, не пов'язаного з позбавленням волі». Санкція статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до 6 місяців або обмеження волі на строк до трьох років.