Підтримати нас

Ремонт дороги як засіб агітації

Автор статті
11 липня 2016 02:38
746
Поширити:

Спостерігачі ОПОРИ зафіксували ще один випадок застосування адміністративного ресурсу з боку кандидата в народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради Андрія Путілова. На цей раз засобом привернення уваги виборців став ремонт дороги.

По дорозі з м. Херсона до смт Бліозерка, що входить до 183-го виборчого округу, днями з’явились два білборди, на яких напис: «Будуємо дороги Білозерщини. 3,2 км дороги Білозерка – Комишани. Андрій Путілов», в вихідних даних вказано, що замовник - кандидат в народні депутати Путілов А.С., наклад – 2 примірники.  (фото 1,2) Наші спостерігачі зробили відео ремонту вказаної на білборді дороги.

За коментарем щодо коштів, на які проводяться ці дорожні роботи, ми звернулися до радника голови Херсонської обласної ради – Оксани Казакової. Вона пояснила ситуацію так: «Это деньги госбюджета, субвенция на ремонт дорог. На участок Белозерка-Камышаны выделено около 15 млн грн. Также дороги ремонтируются и в Голопристанском, Геническом  и др.районах на общую сумму около 290 млн грн. Стенд, размещенный у дороги, носит информационный характер, информация размещена не за счет бюджетных  средств».

Це вже не перший випадок використання в якості агітації за кандидата Андрія Путілова його адміністративних можливостей як голови облради.

Довідка:

Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за проміжними виборами до Верховної Ради 2016 року, які відбудуться 17 липня 2016 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ