Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

Окупаційні війська атакували два блокпости на Херсонщині, є поранені

Поширити:
18 вересня 2025 10:37
92
Наслідки обстрілів Херсонщини
Наслідки обстрілів Херсонщини 17 вересня 2025 року. Усі фото зі сторінки поліції

Упродовж 17 вересня 2025 року окупаційні війська атакували дронами блокпости у Бериславській та Білозерській громадах Херсонської області.

Про це повідомили в поліції Херсонської області.

У Бериславській громаді поранені поліціянти віком 33 та 48 років, у Дар'ївській громаді – троє працівників поліції. Попередньо, у всіх – контузії.

На світанку російська авіація завдала ударів двома керованими бомбами по Інгульцю. Поранення дістали 59-річний чоловік, троє жінок віком 35, 64, 68 років та трирічна дівчинка. У всіх діагностували контузії, вибухові та закриті черепно-мозкові травми. У селі пошкоджено три багатоквартирні та дев’ять приватних будинків, автомобіль, гараж.

Через артобстріл пошкоджено три приватні будинки в Білозерці та один у Зимівнику.

З артилерії війська РФ обстріляли Дніпровський район Херсона. Під удар потрапив 62-річний чоловік. У нього – множинні садна обличчя і рвана рана передпліччя. Окрім того, снаряди поцілили у приватний будинок. 

Через скидання вибухівки із БпЛА поранений 39-річний чоловік. Його доставили до лікарні з вибуховою та черепно-мозковою травмами, контузією, уламковим пораненням голови.

По медичну допомогу звернувся 51-річний херсонець. Вдень 14 вересня на вулиці він потрапив під артобстріл. У нього діагностували мінно-вибухову травму й контузію.

У мікрорайоні «Шуменський» в результаті скиду вибухівки з безпілотника пошкоджено два автомобілі.

З реактивних систем залпового вогню військові РФ обстріляли мікрорайон «Корабел».

  • У серпні 2025 року на правобережжі Херсонщини від російської агресії загинуло 36 людей, що на 13 більше, ніж у липні, а 218 – отримали поранення.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів