Підтримати нас

НБУ поставив крапку в історії з WebMoney

26 травня 2018 03:22
201
Поширити:

Національний банк України скасував реєстрацію внутрішньодержавної системи розрахунків «WebMoney.UA».

Про це йдеться у рішенні Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду платіжних систем НБУ, повідомляє zik.ua.

«Відповідне рішення прийнято у зв’язку із застосуванням санкцій до платіжної організації внутрішньодержавної системи розрахунків «WebMoney.UA» (Дочірнього підприємства «Фінансова компанія «ЕлМІ») згідно з рішенням РНБО від 2 травня», – йдеться у повідомленні.

Окрім скасування реєстрації «WebMoney.UA», з огляду на застосовані РНБО санкції Національний банк України також ухвалив рішення про:

1) відкликання (анулювання) ліцензії на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків, виданої ДП «ФУ «ВМ-Фактор»;

2) скасування реєстрації ДП «ФУ «ВМ-Фактор» як учасника платіжних систем;

3) скасування реєстрації учасників внутрішньодержавної системи розрахунків «WebMoney.UA»;

4) скасування реєстрації ТОВ «Пеймастер» як оператора послуг платіжної інфраструктури.

Нагадаємо, електронна платіжна система WebMoney потрапила до списку санкцій, затверджених Радою національної безпеки і оборони у травні.

Під санкції потрапила не лише WebMoney.ru, яка зареєстрована в РФ, але й британська WebMoney Europe Ltd, а також українська WebMoney.ua.

Санкціями передбачається блокування активів компанії, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів з України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов’язань, обмеження або призупинення ліцензій та інших дозволів, а також блокування провайдерами доступу до сайтів компанії та її субдоменів.

Строк дії санкцій три роки.

Нагадаємо, замість 1228 фізичних осібв новому указі фігурують уже 1748 людей. Кількість компаній збільшилася з 468 до 756.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ