На змаганнях Гран-прі у Парижі Херсонські спортсменки здобули призові місця

24 червня 2024 13:23
193
Поширити:

У столиці Франції Парижі протягом тижня проходило Гран-прі для проходження кваліфікації перед участю у Паралімпійських іграх. Херсонщину на змаганнях представили майстрині спорту України міжнародного класу Яна Лебедєва та Світлана Півень.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

У змаганнях взяли участь близько 400 спортсменів з 56 країн світу, які змагалися за першість у різних видах спорту.

Яна Лебєдєва посіла друге місце у метанні диска та третє у метанні списа.

Світлана Півень посіла третє місце у штовханні ядра.

• У Полтаві з 19 по 22 червня проходили змагання із плавання серед спортсменів із порушенням слуху. Вихованиця ДЮСШІ, учениця Херсонського фахового спортивного коледжу, майстриня спорту України Анастасія Дитяткова здобула 15 нагород.
  • На Львівщині пройшли змагання ХХХІ Спартакіади “Повір у себе” з параплавання та плавання. Вихованка ДЮСШ Анастасія Дитяткова здобула дві золоті та срібну медалі.
  • 4 квітня в місті Обухів Київської області пройшов відкритий чемпіонат Київської області та обласна відбіркова Спартакіада "Повір у себе" з плавання серед спортсменів з інвалідністю. Херсонщину представила спортсменка ДЮСШ – учениця Херсонського фахового спортивного коледжу Анастасія Дитяткова.  Вона виборола перше місце в чотирьох дисциплінах.