Підтримати нас

На Всеукраїнських змаганнях із триборства призові місця здобули вихованці “Нововоронцовської ДЮСШ”

Автор статті
27 квітня 2024 12:26
246
Поширити:

На другому етапі Всеукраїнських змагань "Фестиваль легкоатлетичного триборства", які відбулися у Кропивницькому, призові місця здобули вихованці “Нововоронцовської ДЮСШ” Аліса Белінська та Іван Костюченко.

Про це повідомляє Нововоронцовська селищна військова адміністрація.

Зазначається, що змагання відбулись серед юнаків та дівчат у віковій категорії 2011-2012 років народження.

• Метання м’яча (150 гр) – 32.78 м.

Підготовкою Івана та Аліси займався тренер-викладач Олександр Бровко.

Окрім медалей та дипломів спортсмени отримали подарунки на спортивну тематику.

• Нещодавно спортсменка з Нової Каховки Херсонської області Анастасія Павлова виборола золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби з лука, що проходив у Чернівцях.
  • У Хмельницькому на II Всеукраїнський турнір "Олімпійські надії Поділля" з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, вихованець дитячо-юнацької спортивної школи з вільної боротьби, уродженець Нової Каховки Назар Чапурін виборов першість.