На чемпіонаті України з кульової стрільби спортсменка з Херсонщини виборола першість

17 вересня 2024 20:20
156

У Вінниці на відкритому літньому чемпіонаті України з кульової стрільби спортсменка з Херсонщини Дар'я Дудка виборола золоту медаль.

Про це повідомили в Херсонській ОВА.

Спортсменка здобула першість в олімпійській вправі МГ-5. Вона передбачає стрільбу з трьох положень (з коліна, лежачи, стоячи) з дистанції 50 метрів.

Дар’я Дука – майор Держприкордонслужби, вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності та заслужена майстриня спорту України.

• У Вроцлаві на міжнародних змаганнях із кульової стрільби “Гран-прі – 2024” виборола першість вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності, Заслужений майстер спорту України Дар'я (Тихова) Дудка.
  • На чемпіонаті Європи в Осієку (Хорватія) з кульової стрільби з малокаліберних видів зброї Дар'я Дудка виборола золото.
  • У Вінниці на літньому чемпіонаті України з кульової стрільби вихованка Херсонської школи вищої спортивної майстерності Дар'я Дудка посіла перше місце в олімпійській вправі ГП-6 із результатом 256 очок.