Підтримати нас

Можливості для креативної молоді

Автор статті
28 травня 2020 12:02
870
Поширити:

І знову новини від Мистецько-урбаністичного форуму "Херсонський модернізм: назад в майбутнє".

Днями розпочався прийом заявок на участь у воркшопах* для творчих херсонців віком від 16 до 25 років. Організатори проєкту запрошують студентів зі спеціальності архітектура та містобудування (ХДАУ), студентів-дизайнерів (ХДУ, ХНТУ та Дизайн-ліцею Художньої школи), молодих художників, фотографів та перформерів. Мистецькі студії відбудуться в липні та серпні.

Основна мета форуму - дослідження та популяризація архітектури модернізму 20-90 рр. ХХ століття.

Кураторка Мистецько-урбаністичного форуму Юлія Манукян розповідає про креативну складову проєкту:

"Попри те, що до нього вже залучені професійні знавці архітектури та арткуратори з України та Литви, без "свіжої крові" та креативних ідей важко уявити собі команду. Тому чекаємо  заявок, аби дати можливість молоді поділится своїми свіжими ідеями, — пояснює кураторка форуму. — Будинків та будівель у стилі модернізм  Херсон має багато. Спочатку ми оберемо 12 об'єктів, які стануть основою для створення світлин, колажів, буклетів та календарів. Цю частину роботи візьмуть на себе молоді митці. Сподіваюся, наприкінці проєкту  отримаємо нові, сміливі інтерпретації давно відомих нам будівель, які вже стали візитівкою міста, " — додає Юлія Манукян.

У рамках проєкту з усіх  претендетів для літнього воркшопу відберуть 21 учасника. Їх поділять на 7 команд, у кожній буде по три людини: художник/ця, архітектор/ка, дизайнер/ка. Кожна команда працюватиме з кількома архітектурними об'єктами.

Отже, 12 об’єктів — 12 яскравих проєктів, що увійдуть до трирічного арт-календаря «Херсонський модернізм».

Фінальна презентація – «Херсон: невідомий модернізм» – планується на вересень  2020 р. Будуть представлені друковані матеріали, календарі, фотовиставка, презентований новий туристичний маршрут для представників ЗМІ, мешканців міста, місцевої влади та туристичних агенцій.

Заявки приймаються до 7 червня.

Посилання на Google-форму заявки: https://forms.gle/U7gDbPfdy4Ak1GBm9

*воркшоп (англ.) - майстерня, цех.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ