Лучниця з Нової Каховки на Херсонщині здобула срібло на Гран-прі Європи

08 червня 2024 15:19
270

Лучниця Анастасія Павлова з Нової Каховки Херсонської області здобула срібну медаль на першому етапі Гран-прі Європи зі стрільби з лука, який відбувся у хорватському місті Пореч.

Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України у телеграмі.

Змагання тривали впродовж тижня й у них взяли участь 197 спортсменів, 12 із них представляли Україну.

У жіночому фіналі з класичного лука Анастасія Павлова змагалась із кореянкою Йо Хані. Кореянка перемогла з рахунком 6:2, а Анастасія стала срібною призеркою Гран-прі.

• Раніше спортсменка з Нової Каховки Херсонської області Анастасія Павлова виборола золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби з лука, що проходив у Чернівцях.
  • У Львові відбулись змагання зі стрільби із лука, де лучниця – вихованиця Херсонської школи вищої спортивної майстерності, член збірної команди України та Заслужений майстер спорту з Нової Каховки Анастасія Павлова виборола “золото”.
  • На змаганнях зі стрільби з лука спортсменка Херсонської школи вищої спортивної майстерності й членкиня збірної команди України Анастасія Павлова посіла третє місце в особистому заліку.