«Lexus RX350» затримали прикордонники в КПВВ «Каланчак»

Продовжують мати місце спроби незаконного переміщення коштовних транспортних засобів через адмінмежу із тимчасово окупованим Кримом.

Так вчора, в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» прикордонники Херсонського загону виявили громадянина України, на автомобілі марки «Lexus RX350» , який прямував на материкову частину України. Під час проходження прикордонного контролю він пред’явив підроблене доручення на право керування автомобілем. Транспортний засіб та водія передано співробітникам Каланчацького відділення Національної поліції для проведення подальших оперативно-слідчих дій, адже в його діях вбачаються ознаки злочину, передбаченого статтею 358 КК України.

Також вчора, в тому ж контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак», прикордонники виявили двох громадян України які порушили правила в’їзду - виїзду з тимчасово окупованої території України АР Крим.

За результатами проведення перевірочних заходів прикордонники встановили, що в Крим дані громадяни потрапили на автомобілі «Wolkswagen Caddy», через тимчасово закритий пункт пропуску порт «Крим» з порту «Кавказ». Порушників притягнули до адміністративної відповідальності, а автомобіль конфісковано співробітниками митниці. Попередня сума оцінки складає 200 тисяч гривень.

Загалом, з початку року прикордонники Херсонського загону на адмінмежі з Кримом припинили 57 випадків незаконного переміщеннятранспортних засобів.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також