Легкоатлетка з Херсона встановила рекорд України в метанні ваги

18 червня 2024 20:43
258

Легкоатлетка з Херсона Тетяна Насонова здобула "золото" у своїй віковій категорії (абсолют) у метанні ваги на чемпіонаті України з легкої атлетики серед майстрів. Також вона встановила рекорд України з результатом 14.35 метра.

Про це повідомила Херсонська ОВА.

Зазначається, що змагання проходили в Кам'янці-Подільському.

Тетяна Насонова – тренерка Херсонського фахового спортивного коледжу. У 2023 році стала чемпіонкою світу серед ветеранів з легкої атлетики у штовханні ядра, йдеться в повідомленні.

• У Києві пройшли змагання з пляжного волейболу серед юніорів та юніорок до 20 років. Золоті медалі здобули вихованці Новокаховської дитячо-юнацької спортивної школи Євгеній Бойко та Денис Дехтяр.
  • 16 червня у хорватському місті Осієк відбувся фінальний матч Золотої Євроліги з волейболу серед чоловіків, де збірна України стала чемпіоном турніру.