Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!
Підтримати нас

Корегував авіаудари по Херсону. У Миколаєві судять чоловіка за держзраду

Поширити:
30 березня 2025 13:53
533
суд
Фото зі сторінки суду

Слідчий суддя Центрального районного суду Миколаєва обрав запобіжний захід 52-річному жителю Херсона – тримання під вартою без визначення розміру застави. Чоловік корегував авіаудари по Херсону.

Про це йдеться на сторінці суду.

На судовому засіданні підозрюваний просив обрати більш м’який запобіжний захід. Захисник підтримав позицію свого клієнта й просив відправити його під домашній арешт.

За даними слідства, чоловік приєднався до одного з антиукраїнських телеграм-каналів, створених для збору відомостей щодо військових цілей та іншої інформації про події в Херсоні.

У березні 2025 року він надіслав інформацію разом із координатами місць, де, на його думку, розташувалися військова техніка та боєприпаси Збройних сил України. Також він передав відомості про об’єкт енергетичної інфраструктури. Пізніше по деяких із цих об’єктів окупаційні війська завдали авіаударів.

Затриманому інкримінують державну зраду. Йому загрожує п'ятнадцять років ув'язнення або довічне позбавлення волі.

  • Жительку Херсона, яка працювала медсестрою в одній з міських лікарень, суд визнав винною у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану. Жінка отримала 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. 

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://vgoru.org/support-us

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів