Кого окупанти призначили “міжнародними спостерігачами” на псевдорефередумі

Більшість лідерів країн світу вже заявили, що не визнають результати так званого “референдуму” на окупованих територіях України. Але, росіяни все ж таки вирішили “легітимізувати” своє циркове шоу в очах західної спільноти. Для цього зібрали цілу групу іноземних «спостерігачів». 

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

“На думку окупантів наявність громадян інших, переважно європейських, держав має нібито однозначно переконати у законності того цирку, який відбувся днями. Серед “спостерігачів є дуже цікаві особи”, – йдеться в повідомленні.

За даними Центру, від Великої Британії виступає відомий пропагандист Грем Філіпс, проти якого в Сполученому Королівстві запроваджено санкції через розпалювання ненависті та співпрацю з пропагандистами російських окупантів. Німеччину мав представляти відомий прихильник теорій змов та російської пропаганди Томас Рьопер (Thomas Roeper), автор і редактор сайту Anti-Spiegel, якого раніше вже неодноразово залучали до різних заходів типу «російського престуру по звільненому Маріуполю». 

Але, справжній десант залучений від Франції – переконувати в нібито законності фарсу мали Тарасенкова Тетяна, Артур Кун, Лакруа Люк Бенуа, Олександра Далсбек, Головкова Ірина, Патріс Ашер, Жером Гарро, Ерік Тен’є, Ерік Деклемі, Луїс Олів’є, Регі Сом’є, Аніса ель-Жабрі, Олена Даббах, Жіль Парро, Лізер Будулун. Так само як і їхні «колеги» з ФРН та Великої Британії, вони вже встигли «засвітитися» в російській пропаганді.

Також окупанти залучили персонажів з Чехії, Сербії, Іспанії, Швеції, Австрії, Португалії, Словаччини, США та КНР. 

Всі ці “міжнародні спостерігачі” є представниками радикальних політичних рухів або відвертими пропагандистами та прихильниками теорії змов. 

Раніше ми повідомляли, що Херсонська обласна прокуратура заочно повідомила підозру гауляйтеру Херсонщини володимиру сальдо та його посіпакам в організації псевдорефередуму. 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також