Херсонські спортсмени отримали в Гомелі 7 нагород

05 листопада 2019 16:30
721

Спортсмени здобули медалі.

З 28 жовтня по 3 листопада в місті Гомель (Білорусь) відбувся чемпіонат Європи з вільної та греко-римської боротьби серед спортсменів з порушенням слуху. У складі збірної команди України було п’ятеро херсонців, які вибороли 7 нагород – 1 золоту, 3 срібні та 3 бронзові.

Про це повідомляє Херсонська обласна рада.

Зокрема, студент ІІ курсу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради Владислав Єлхін здобув дві нагороди. У змаганнях з вільної боротьби серед молоді у ваговій категорії 61 кілограм юнак здобув срібну медаль, а у змаганнях з греко-римської боротьби серед молоді у ваговій категорії до 60 кілограм – бронзову. Відзначимо, на змаганнях суперники Владислава були на декілька кілограмів важчими, проте сила духа та професійні вміння, сформовані тренерами Шейка Д.В. та Нікуліна В.В., дозволили спортсмену зійти на п’єдестал переможців.

Окрім Владислава у змаганнях з вільної боротьби медалі здобули:

Глухов Володимир, 71 кг – І місце серед кадетів (учень спеціальної ЗОШ-інтернат ХОР, тренер Шейко Д.В.);

Вертегел Павло, 65 кг – ІІ місце серед молоді (учень спеціальної ЗОШ-інтернат ХОР, тренер Шейко Д.В.);

Шейко Олег, 65 кг – ІІІ місце серед дорослих (тренер Нікулін В.В.);

Фомін Денис, 74 кг – 4 місце серед дорослих (тренер Нікулін В.В.).

у змаганнях з греко-римської боротьби:

Глухов Володимир, 71 кг – ІІІ місце серед кадетів (учень спеціальної ЗОШ-інтернат ХОР, тренер Шейко Д.В.);

Вертегел Павло, 65 кг – ІІ місце серед молоді (учень спеціальної ЗОШ-інтернат ХОР, тренер Шейко Д.В.).