Підтримати нас

Головний лісівник Херсонщини звільнився через справу Гандзюк

Автор статті
04 квітня 2019 02:00
890
Поширити:

Начальник управління Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Тищенко звільнився з посади за згодою сторін через безпідставні, за його словами, звинувачення у причетності до підпалів лісу, що звучали у зв’язку зі справою Катерини Гандзюк.

Про це Віктор Тищенко розповів у розмові з кореспондентом Укрінформу.

«Не так давно вийшов фільм, що ми з Рищуком (Євген Рищук – депутат облради, заступник голови Херсонської ОДА – ред.) організували, начебто, підпал лісу, щоб забезпечити підконтрольні Рищуку і мені пилорами лісом. Пилорам ні в Рищука, ні в мене немає...», - зазначив Тищенко.

За його словами, лісівники Херсонщини останні 3 роки не отримували державного фінансування – існували коштом власних коштів, які заробляли на реалізації деревини, послуг, декоративно-посадкового матеріалу, сільського господарства і коштом фінансової допомоги колег з ресурсних областей. Ситуація змінилася лише зараз - почали надходити кошти зі спецфонду Держбюджету.

Наразі виконує обов'язки начальника обласного управління лісового та мисливського господарства перший заступник начальника управління Володимир Михайленко.

Загальний лісовий фонд Херсонської області становить 172 тисячі га, вкрито лісом 74 тисячі га. Виключна більшість наявних на даний час на Херсонщині лісових масивів, і зокрема, хвойних, є рукотворними, висадженими для закріплення пісків.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ