Хлопець із Херсона виборов золото на міжнародному турнірі з боротьби

Vgoru
30 травня 2023 13:04
566

Вихованець Херсонського ДЮСШ із вільної боротьби Владислав Яцковський виборов золото у ваговій категорій до 57 кілограмів на міжнародному турнірі «Dumitru Pîrvulescu & Vasile Iorga» у Бухаресті.

Про це повідомляє Херсонська ОДА.

У традиційному турнірі Румунії серед юніорів узяли участь понад 350 спортсменів із 20 країн.  Змагання закінчилися  28 травня.

Нагадаємо, херсонські борчині в складі жіночої збірної команди України стали переможницями на Кубку світу з вільної боротьби. Боролися вихованки Херсонської школи вищої спортивної майстерності, майстрині спорту України міжнародного класу Алла Белінська та Тетяна Ріжко.

А нещодавно весляр із Херсона Олександр Зайцев завоював бронзову нагороду на Кубку світу. Український спортсмен фінішував третім у байдарці-одиночці на дистанції 200 м.