Херсонський легкоатлет посів третє місце на змаганнях зі стрибків у висоту у Швеції

Vgoru
03 липня 2023 09:50
528

Легкоатлет Андрій Проценко посів третє місце у змаганнях Діамантової ліги зі стрибків у висоту, які проходили у шведській столиці Стокгольмі. Він зміг узяти висоту 2,16 метра.

Про це повідомили в ХОДА.

Андрія Проценка від переможця змагань — новозеландця — відділили лише 8 см. Переможець стрибнув на 2,24 метра. На другому місці  — бельгієць із результатом 2,20 метра.

“Змагання у Швеції четверті в літньому сезоні для Андрія Проценка. До цього були два турніри в Польщі, де Андрій здобув «золото» та «бронзу»”, — ідеться в дописі.

Раніше студентка Херсонського національного технічного університету Любов Окша посіла перше місце на Чемпіонаті України з боксу.

На Європейських іграх 2023 лучниця з Нової Каховки побила два рекорди.