Херсонський “Кристал” поступився у принциповому двобої з “Прикарпаттям”

17 травня 2021 09:30
1,032
Поширити:

Чи не останній шанс залишити дно турнірної таблиці в першості Чемпіонату України з футболу в першій лізі херсонський "Кристал" мав у 27 турі, коли приймав "Прикарпаття" з Івано-Франківська.

Гра двох аутсайдерів у першому таймі залишала не саме яскраве враження: моментів практично не було. Щоправда, на 45-й хвилині "кристалівець" Іван Головкін потужно пробив із десяти метрів, але влучив у поперечину.

Після перерви команди оживилися, але довго не могли нічого створити біля воріт суперника. Нарешті, на 77 хвилині арбітр вилучив гравця херсонців Вакуленка за фол, показавши йому другу жовту картку. Гості надихнулися, і на 83 хвилині Пастух успішно зіграв на добиванні.

У кінцівці "Кристал", навіть перебуваючи  в меншості, намагався відігратися, але все було марно.

Підсумок - 0:1 на користь "Прикарпаття", і "Кристал" практично втратив можливість залишитися в наступному сезоні в першій лізі.