Херсонські легкоатлети привезли 9 нагород із Всеукраїнських змагань

Vgoru
22 травня 2023 14:43
850

На Всеукраїнських змаганнях із легкої атлетики Спеціальної Олімпіади України херсонські спортсмени здобули 9 медалей.

Про це розповів у соцмережах директор Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи для дітей з інвалідністю Руслан Малашенко.

У Кропивницькому 20-21 травня відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики Спеціальної Олімпіади України, в яких узяли участь 80  спортсменів із 10 регіонів України.

На Всеукраїнському турнірі Херсонщину представляло четверо спортсменів, які вибороли 9 нагород: одну золоту, три срібних та п'ять бронзових.

Аліна Кузнецова виборола золото, срібло і бронзу в різних видах змагань.

Михайло Кузнецов виборов 2 та 3 місця. А Сергій Мошенський здобув 2 місце та два 3 місця. Марія Кузнецова посіла 3 місце.

Нагадаємо, тенісистка з Нової Каховки Ангеліна Калініна вперше виступить у фіналі турніру WTA в Римі.