Приєднуйтесь до спільноти “Вгору”!

"Голодування немає, є ажіотаж" - мер Олешок

Vgoru
Автор
Поширити:
09 березня 2022 08:56
1,058

9 березня Євген Рищук виклав на своїй сторінці у Фейсбук відео, в якому розповів про ситуацію в громаді. 

Він вимагає від власників магазинів давати не більше однієї буханки хліба в одні руки.

"Усі хто мене чують, власники магазинів, зараз будемо об'їжджати особисто, де будуть відпускати більше однієї булки в руки, магазин закрию взагалі", - сказав Рищук.

Також він просить місцевих жителів не ставати в чергу до АТБ більше одного разу на день. Людей, які приїжджають із сіл, багатодітні родини та людей з інвалідністю мають пускати до супермаркету позачергово. Паливо мають надавати не більше 20 літрів в одні руки.

"Немає голодування в нас, немає, є ажіотаж і бажання заробити", - заявив Рищук.

Також мер Олешок зазначив, що сьогодні почали вивозити сміття з району Житлоселище. Пізніше буде графік вивозу з приватного сектору. У місті визначили місце, куди тимчасово будуть звозити сміття.

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів