З 11 липня Херсонську міську клінічну лікарню імені Карабелеша очолює нова керівниця — обов’язки генеральної директорки виконує Ганна Гостєва.
Про це повідомляє видання “МОСТ” з посиланням на дані порталу бізнес-аналітики YouControl.
Алла Малицька, яка раніше керувала медзакладом, більше не обіймає цю посаду. За інформацією джерел видання, її можуть призначити заступницею начальника Херсонської міської військової адміністрації Ярослава Шанька.
У розмові з журналістами Малицька не підтвердила, але й не спростувала цієї інформації.
- 10 січня тодішній очільник Херсонської МВА Роман Мрочко повідомив, що в Херсонській міській клінічній лікарні імені Євгена Карабелеша призначили нового керівника. Медичний заклад очолив Дмитро Доманський. Алла Малицька, яка раніше очолювала лікарню, завершує контракт.
- Генеральній директорці установи Аллі Малицькій не продовжили контракт, термін якого добіг кінця. Це було рішення начальника ХМВА. У соцмережах співробітники лікарні, пацієнти, херсонці, депутати висловлювали своє ставлення: називали рішення “не тільки несправедливим, а й непрофесійним з погляду управління кризовими ситуаціями”.
- 13 січня працівники лікарні звернулися до Президента України Володимира Зеленського щодо звільнення Алли Малицької. Цього ж дня начальник Херсонської МВА Роман Мрочко 13 січня зустрівся з колективами лікарень імені Тропіних та імені Карабелеша. Доманського залишили керівником медзакладу імені Тропіних. Водночас він додав: “З Аллою Малицькою будемо спілкуватись щодо подальшої взаємодії та можливого подовження трудових відносин на благо медицини Херсона”. І не повідомив чи повернуть Малицьку на посаду директорки лікарні.
- Алла Малицька з начальником Херсонської МВА Романом Мрочком не спілкувалася. Також не була на нараді, яку збирала адміністрація. Зокрема, про наміри очільника ХМВА нічого не знає. Про це вона розповіла журналістці “Вгору”.