Підтримати нас

Херсонців навчать впливати на владу через е-петиції

18 липня 2018 10:00
432
Поширити:

Херсонців запрошують 21 липня на безкоштовне навчання, як ефективно вирішувати місцеві проблеми за допомогою електронних петицій. Організує цей захід громадська організація ГО «Громадсько-Політичний ХАБ».

За інформацією організаторів, вони порівняли використання цього зручного електронного інструменту в Херсоні та в інших регіонах, і виявили, що наше місто «пасе задніх». Наприклад, у Сумах - 207 зареєстрованих е-петицій з відповідями, у Вінниці - 241, у Кропивницькому - 22, у Херсонській міській раді, станом на кінець квітня 2018 року - жодної відповіді на е-петиції не надано.

Отже, з прогресивних міст до Херсона запрошені експерти, які поділяться своїм досвідом та розкажуть, зокрема, як змусити владу реагувати на е-петиції. Також за результатами тренінгу організатори планують створити робочу групу з громадських діячів та представників мерії, щоб цей механізм в Херсоні нарешті запрацював на користь громаді.

Участь у тренінгу безкоштовна за попередньої реєстрації.

P.S. Тренінг організовується в рамках проекту «Електронні петиції як механізм взаємодії місцевої влади та громади» ГО «Громадсько-Політичний ХАБ», який підтримано Фонд громади міста Херсон "Захист" за проектом «Публічні діалоги – шлях до успішного самоврядування» в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється PACT в Україні.

P.S. Публікація підготовлена в рамках проекту «Права людини і місцева демократія» за фінансової підтримки Національного Фонду на підтримку демократії (NED). Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Національного Фонду на підтримку демократії.

P.P.S. Безоплатну юридичну консультацію можна отримати в Громадській приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» за адресою: м. Херсон, вул. Б. Мозолевського (колишня Фрунзе), 2, оф. 19. Особистий прийом: вівторок з 10.00 до 15.00. Тел. (0552) 49 60 03, (066) 790 90 21.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів