Вхід

Примусове об’єднання Старої та Нової Збур’ївок поки відклали

Рекомендовані Голова облради Владислав Мангер та голова  облдержадміністрації  Андрій Гордєєв на Президії облради 12 грудня. Всі фото Ірини Ухваріної Голова облради Владислав Мангер та голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв на Президії облради 12 грудня.

Сьогодні, 12 грудня, на Президії облради, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер зняв із голосування питання про прийняття доопрацьованого Перспективного плану, яким закріплюється конфігурація вже створених та майбутніх об’єднаних територіальних громад.

Серед причин - скандал навколо бажання облдержадміністрації примусити село Стару Збур’ївку відмовитися від приєднання до міста Гола Пристань.

Нагадаємо, Стара Збур’ївка та Гола Пристань почали процес ще торішнього літа. Двічі пройшли всі необхідні процедури, не тільки передбачені законодавством, а й навіть «додаткові умови», вигадані головою ХОДА Андрієм Гордєєвим. Утім, обласна влада все одно не дає погоджувального висновку. Бо в такому разі доведеться самій відмовитися від «мрії» створити Новозбур’ївську ОТГ, яка була запланована під кума губернатора, очільника Голопристанської райради Віталія Соловйова. Адже всі інші кандидати до цієї громади вже втекли до інших сусідів.

ХОДА вже тричі під різними вигаданими приводами не погоджувала об’єднання/приєднання села до міста, майже десять разів намагалася «протягнути» через рішення сесії новий Перспективний план, де Стара Збур’ївка таки має бути поєднана з Новою Збур’ївкою. І намірів своїх не полишає. Зокрема, знову намагалася подати на сесію облради доопрацьований Перспективний план, де заплановано створення  Новозбур’ївської ОТГ.

Це питання 10 грудня «пройшло» профільну мандатну комісію під керівництвом «правої руки» губернатора Дмитра Бутрія. І було винесене на Президію облради для затвердження в порядок денний сесії, запланованої на 14 грудня.

Але після публікації «Вгору» «Як Андрій Гордєєв хоче ув’язнити ціле село»  питання про прийняття «доопрацьованого» Перспективного плану на Президії не розглядалося.

Голова облради Владислав Мангер одразу запропонував зняти його з порядку денного, бо до документу «дуже багато питань». Отже, щоб не дебатувати на Президії та не сперечатися на сесії, запропонував зібратися для залагодження цього питання окремо, за круглим столом зі всіма зацікавленими сторонами. І  спробувати знайти рішення, яке більшість задовольнить. Якщо компроміс  знайдуть, питання про Перспективний план можна буде внести на розгляд сесії «з голосу».

Круглий стіл призначено на 9 ранку 13 грудня.

P.S. Публікація підготовлена в рамках проекту «Права людини і місцева демократія» за фінансової підтримки Національного Фонду на підтримку демократії (NED). Проект реалізується Благодійною організацією «Фонд милосердя та здоров'я».

Погляди, відображені у цьому матеріалі, належать його авторам і можуть не співпадати з думкою Національного Фонду на підтримку демократії.

P.P.S. Безоплатну юридичну консультацію можна отримати в Громадській приймальні Благодійної організації «Фонд милосердя та здоров'я» за адресою: м. Херсон, вул. Б. Мозолевського (колишня Фрунзе), 2, оф. 19. Особистий прийом: вівторок з 10.00 до 15.00. Тел. (0552) 49 60 03, (066) 790 90 21.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

Публікації

Новости Херсона: самые свежие, важные, главные и актуальные события за сегодня (неделю, день, час). Аналитика и расследования. Онлайн портал «Вгору»

Новости Херсона – это то, что мы делаем лучше всех! Главная ценность любой новостной информации – ее свежеть и актуальность. Именно поэтому газета «Вгору» предлагает только самые свежие новости от первоисточников!
Наши журналисты постоянно находятся в поисках актуальных тем и событий для жизни города и области, поэтому, помимо рубрик «новости сегодня», «новости за день» и «новости за час», мы ведем аналитическую колонку «Главные и важные события за неделю».
Ведь читателям не всегда хочется просто следить за последними Херсонскими вестями онлайн, но и проанализировать серьезные аналитические материалы, где проблематика разкрывается более широко и присутствует авторский взгяд на происходящее.
Благодаря разделению статей по категориям, каждый легко может найти те херсонские новости, которые его интересуют. Вся информация разбита на следующие группы:
• Власть • Реформы • Расследования • Криминал • Культура • Здоровье • Спорт

Например, для любителей острых ощущений есть криминальные новости Херсона. Здесь информация с оперативных сводок правоохранительных органов, о раскрытии преступлений, дорожно-транспортные происшествия, незаконные действия людей в погонах и многое другое.

Об отношениях государства и народа, чиновников и простых людей можно узнать из разделов политика и экономика. Здесь размещаются статьи о политической жизни Херсонщины. Освещается работа мэрии, депутатов, городского и областного советов и других органов государственной власти: какие вопросы рассматривались, какие сделаны выводы и приняты решения. Комментируется деятельность различных политических партий и сил. Обсуждаются также события и мероприятия, посвященные работе предприятий города и области, сельскому хозяйству и другим сферам промышленности и экономики.

Сторонникам здорового образа жизни предлагается ознакомиться с новостями спорта и туризма. А можно почитать, что нового происходит в сферах здравоохранения и экологии в соответствующих разделах. Ведь многих интересует, как государство беспокоится о здоровье граждан.
И, конечно же, наш портал не обошел стороной культурную жизнь города. В соответствующем разделе можно ознакомиться с новостями херсонщины в области культуры и искусства, узнать обо всех проходивших или предстоящих мероприятиях, концертах, фестивалях.
Мы поставили цель – оперативно и достоверно освещать постоянным читателям и гостям нашего интернет издания всё, что происходит в Херсоне и херсонской области. Мы хотим, чтобы никто, покидая страницы сайта, не оставался равнодушным к проблемам города и области в политике и экономике, в здравоохранении и образовании, в культуре и экологии. Чтобы мог искренне порадоваться успехам и достижениям херсонцев в социальной сфере, в бизнесе и спорте. И просто, пребывая в курсе событий, мог идти в ногу со временем.
Подробнее