Волонтери навчають дітей Херсонщини мінної безпеки

За офіційними даними, Херсонщина — один із найзамінованіших регіонів у світі. На повне розмінування всіх земель може знадобитися до 10 років. Увесь цей час херсонці змушено житимуть в умовах підвищеної обережності та обмеженого переміщення регіоном. Тож дуже важливо навчити мінної безпеки наших дітей — найбільш допитливу та беззахисну частину нашого суспільства. І за справу беруться волонтери.

Працівники Херсонського обласного центру народної творчості та відома херсонська волонтерка, заслужена діячка культури України Тетяна Князєва, розробили програму "Пес Патрон — рятує, допомагає, захищає", з якою їздять звільненими громадами правобережної Херсонщини та в ігровій формі знайомлять дітей із правилами мінної безпеки й обережності при перебуванні на вулиці.

Окрім неформального уроку з мінної безпеки, це ще й захід із патріотичного виховання, на який можна запрошувати втомлених та зневірених дорослих, бо кмітливість, щирість почуттів та емоції наших дітей повернуть заряд енергії кожному, хто проведе з ними цю годину.