Увечері 16 листопада російські окупанти масовано обстріляли Херсон. ФОТО з місць “прильотів”

Учора, 16 листопада, ввечері російські окупанти масовано обстріляли Херсон. Відомо про вісьмох поранених та трьох загиблих. Також через обстріли місто частково знеструмлене. Фотокореспондент Медіаплатформи “Вгору” зробив світлини “прильотів” у Херсоні.

Російські окупанти без зупину гатили по місту, і в деякі будинки та квартири залітало одразу по два і три снаряди. Через те, що вони летіли так щільно, у Херсоні виникли великі ушкодження. Згоріло щонайменше дві оселі.

Один чоловік розповів, що він встиг вибігти на двір, коли від першого снаряда в його будинку посипалося скло у вікнах. Другий снаряд одразу після цього залетів прямо в його будинок.

У квартиру 75-річної жінки, яка загинула, також залетіло одразу два снаряди, а третій – у під’їзд багатоповерхівки. Пенсіонерка раніше жила в зоні підтоплення, однак після лиха вирішила перебратися до міста. 

Був снаряд, який пробив одразу дах і перекриття між третім і другим поверхами.

Поліціянти, які розмовляли з власниками однієї з квартир, по траєкторії “прильоту” снаряда допустили, що російські окупанти обстрілювали місто з окупованої Кардашинки.

Автор фото: Олександр Корняков