Підтримати нас

“Слон”, який вже давно живе в Херсоні

06 травня 2024 18:00
659
Поширити:

“Першого квітня цього року йога-студія “Слон” відзначила своє сімнадцятиріччя, і це не жарт. А я практикую вже тридцять п’ять років. І це теж не жарт” – посміхається керівник студії Олег Лініх. За ці довгі роки хатха-йога для пана Олега перетворилася із хобі на основний вид діяльності. Його учні тепер живуть у різних куточках країни й у різних кінцях світу.


“Звідки взялася така назва студії? Зверніть увагу на фото, де пан Олег виконує вправу на зміцнення м’язів живота і спини. Чи не нагадує це вам слоника?” – каже інструкторка пані Оксана.
 


Війна для колективу студії стала і викликом, і екзаменом. Інструкторка студії пані Тетяна зауважує, що під час війни для неї та її підопічних йога стала персональною лінією оборони.“Ми повинні тут працювати, щоб підтримати тих людей, які поруч і не дати ворогу перетворити Херсон на руїни. Студія працювала навіть в окупації. Людей було небагато, і ми швидко зрозуміли, що йога допомагає не накопичувати страх і не піддаватися паніці”.
 

Пан Олег додає: 

“Досвід цих двох важких років показав, що важливе не місце, а люди, що в нас доволі міцний і дружний колектив, і ми допомагаємо одне одному проходити це нелегке випробування”.
 

Для занять хатха-йогою не є перепоною ні вік, ні статура, а досвідчені інструктори і підтримають, і спрямують старання підопічних у правильне русло. Та і дружня підтримка однодумців зараз нікому не завадить.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ