Підтримати нас

Останній мирний день перед війною

Автор статті
23 лютого 2024 11:06
714
Поширити:

День перед повномасштабним вторгненням російського війська в Україну 24 лютого 2022 року для більшості херсонців був звичайним буднем, сповненим повсякденних турбот. На війну мало хто чекав. Більшість повірила президенту, він запевняв, що війни не буде і треба готуватися до травневих шашликів, Дня Перемоги та ще чогось.

А 23 лютого 2022 року в Херсоні був теплий сонячний день. 

Тихий затишний район міста – Річпорт. Сьогодні росіяни майже щодня руйнують його  артилерією. У червні 2023, після підриву дамби Каховської ГЕС, він був майже повністю затоплений.

В очікуванні навігації біля причалів Річморвокзалу чекали на дачників річкові трамвайчики. Вже в листопаді на них із Херсона на лівий берег тікатимуть колаборанти та російські військові.

Шанувальники фотографії ще не здогадуються, що роблять останні кадри мирного життя. 

У херсонських парках гуляють батьки з дітьми. У наступні дні під обстрілами вони вже рятуватимуть своїх дітей від війни та окупації.

Надвечір активні херсонці вийшли на Площу Свободи з вимогою до влади замість шашликів готуватися до захисту країни, але на ранок стало відомо, що російська армія вдерлася в Україну. Почалася велика війна.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ