Назвали модні відтінки інтер'єру цієї весни

Кожен сезон диктує свої правила на кольори інтер'єру. Його можна нанести самому на стіни, шафи та дверей. Це освіжить простір.

Оливково-зелений

Це нейтральний колір, який легко поєднувати з іншими кольорами. Він органічний, натуральний і здатний зробити будь-який простір ще більш комфортним.

Цей відтінок зеленого кольору, розумно дозований, буде мати гарний вигляд на стіні будь-якої кімнати. Наприклад, стіни ванної кімнати такого кольору додадуть кімнаті необхідної атмосфери спа-спокою. Якщо у вас у вітальні або спальні провідні сірі, то стіна, пофарбована в оливково-зелений колір, стане справжнім хітом. Сірий і зелений як нейтральні кольори прекрасно доповнюють один одного і створюють елегантний інтер'єр.

Крижаний блакитний

Крижаний синій буде абсолютним королем усіх будинків, якщо пофарбувати одну стіну на кухні або хоча б частину стіни в цей відтінок.

Синій як прохолодний колір доповнює як традиційні, так і сучасні кухні. Більш світлі відтінки синього льоду дуже добре доповнять темне дерево і великі пристрої, а темні відтінки синього кольору повинні поєднуватися з різким контрастом, щоб уникнути одноманітності.

Цей колір перетворить будинок на оазис легкості та спокою . Тому потрібно фарбувати ним спальню.

Хорошим рішенням буде пофарбувати одну стіну в робочій кімнаті в колір лаванди, оскільки це сприяє розвитку творчого мислення та уяви.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...