Підтримати нас

Муркотливі менеджер і секретар подорожують зі своїм босом

29 липня 2018 05:35
193
Поширити:

Генеральний деректор японської технологічної компанії Даісуке Нагасава, 49 років, об'їздив туристичні пам'ятки у всіх 47 префектурах Японії. Разом з собою бере двох своїх котів на прізвиська Даікічі і Фокучан.

${gallery:ae26641efcb4120972ef12b515f68e5d}

Даікічі на самоті нудиться і стає агресивним. На нього часто скаржилися доглядальники, пояснює мандрівник Daily Mail. Почав брати котів із собою. А пізніше усвідомив, що не може мандрувати без них, каже Нагасава. Возить їх за собою у рюкзакові або на возику.

Обох котів чоловік підібрав. Даікічі знайшов на засніженій дорозі, а Фокучана - серед кущів в одному із національних парків. Нещодавні вирішив зробити 14-річного Даікічі генеральним менеджером своєї компанії. А рудого 7-річного Фокучана - секретарем.

Нагасава знімає фото та відео з котами та виставляє їх в Instagram. Одне відео зняв 5 травня під час Дня дітей у Японії. На ньому коти оточені повітряними летючими коропами - традиційною прикрасою на це свято. На іншому спостерігають за лебедями у парку Taganuma.

"Я почав мандрувати з котами сім років тому. Вони стали популярними у травні 2017-го, коли вперше показав їх в мережі. Ми відвідали більше тисячі регіонів у 47 японських префектурах", - каже бізнесмен.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів