Підтримати нас

Мрії збуваються: Сміттєвий рай "русского мира" - фоторепортаж по містах окупованого Криму

Автор статті
08 липня 2016 15:05
190
Поширити:
Туристів немає, а відходів стає більше з кожним днем.
 
Крим, окупований "русским раем". Фото: onpress.infoКрим, окупований "русским раем". Фото: onpress.info

Журналісти багатьох видань не раз намагалися продемонструвати різні пляжі півострова Крим, звільнилася від гніту київської хунти і процвітаючого в лонах "рідної россіюшки". Головною метою була спроба зафіксувати енну кількість туристів на фото, зібраних по соціальним мережам. Однак, на жаль і ах, чого немає (а саме туристів) – того немає, повідомляють Патріоти України. Але пропонують разом з onpress.info познайомиться з матеріалами, присвяченими тому, чим Крим воістину переповненийсміттю. Отже:

"Если туристов в Крыму и не так уж много, то мусора на полуострове предостаточно. Создается впечатление, что его коммунальные службы и вовсе не собирают, а он тем временем спешно и уверенно размножается и размножается. Итак, сегодняшняя фотоподборка по городам оккупированного Крыма посвящена мусору. И начнем с Севастополя!

Ялта

Керч

Алушта! Обнаружены туристы... Или источник мусора?

Щелкино

Саки... совсем засрались

Артек... поток из ада, не иначе!

И так далее. На редкость задокументированного мусорного апокалипсиса, в отличие от туристического бума, в сети оказалось куда больше, а за сим смело можно констатировать факт – Крым превращается в мусорный рай, но уж никак не в Мекку туризма".

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ