Котики від херсонців підтримують віру та надію

В одній із херсонських бібліотек (назву з міркувань безпеки вказувати поки не будемо) мешканці обласного центру зібралися на майстер-клас із малювання котиків. Ідея малювати таких котиків належить харківській художниці Ленчик Десюшка. Кажуть, якось такий котик потрапив до рук Папи Римського, і тепер він молиться за всіх, хто має такого пухнастика. Своїх котиків художниця роздає цивільним та військовим українцям як оберіг.

Херсонці, малюючи котиків, зверталися до земляків на Лівобережжі, підписували малюнки назвами окупованих міст та сіл, бажали їх мешканцям якнайскоріше зустріти перемогу над російськими загарбниками живими та здоровими.


«Важливо було хоч трохи відвернути херсонців, що постійно перебувають під ворожими обстрілами, від цього жахіття та дати їм хоча б трохи позитивних емоцій. А також передати людям на Лівобережжі, що ми пам'ятаємо про них, дуже вболіваємо за них та бажаємо їм якнайскорішого звільнення від ворожої окупації» – каже одна з організаторів майстер-класу, голова херсонського осередку ГО «Справа громад», депутатка херсонської міськради Оксана Погомій.

Також дивіться фоторепортаж про будні патрульної поліції Херсона.