Підтримати нас

Як центр "СВОЄ" у Херсоні став місцем підтримки для родин, які виховують дітей з аутизмом

03 квітня 2024 23:38
748
Поширити:

У безпечних локаціях Освітнього тренінгового центру “СВОЄ” щосуботи проводяться зустрічі родин, які виховують дітей з аутизмом.Вікторія Краснюк зі своїм вісімнадцятирічним сином Максимом, хлопцем з аутизмом.Ірина та Андрій Нечевілови зі своїми синами – молодшим Тимуром, та старшим Костянтином.

Тут родини знайшли підтримку та розуміння. Тут разом цікавіше і дозвілля проводити, і проблеми долати. Тут щосуботи панує активність і гарний настрій всіх без винятку. Діти колективно навіть девіз придумали:Ми і вільні, і незламні,
Ми, херсонці нездоланні,
У нас у місті центр є
Назву має він “СВОЄ”Мами теж мають змогу навчитися чомусь новому.

“Ще в окупації нас підтримувала Наталя Шатилова, організація «Червоного Хреста». Ми приходили на заняття щосуботи та це рятувало нас і наших дітей від того жаху, що відбувався навколо. Діти займалися, робили аплікації, фізкультурою займалися з паном Миколою, який поставив нам корекційні вправи, доступні для наших дітей, і поступово діти пішли на контакт. Перший контакт був дуже важкий, діти не довіряли нікому, бо просто застресовані. А зараз у цьому просторі ми можемо зустрітись і поспілкуватися, поділитися інформацією, порахувати прильоти,” – каже та сміється Ірина Нечевілова.
 
Пан Микола, вчитель фізкультури, проводить із дітьми корекційні вправи.


Стійка на голові вийшла не з першої спроби, у пригоді стала дружня допомога.


Пані Тетяна – педагог-психолог, займається з дітьми. Сьогодні малювали чудову картину – калину, займалися музикограмою і співали пісню “Ой, у лузі червона калина”.


І ось, нарешті, результат творчості. Кожен покладе в скарбничку черговий свій шедевр. А наступного разу дітей чекають нові завдання від вчителя.

А ще раніше під керівництвом пані Тетяни діти зробили чудову колективну аплікацію, яка стала символом їхньої дружної сім’ї.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ