Фото тижня

ФАРЕРСЬКА ЦЕРКВА. Трапляється так, що дійсно чарівні картини виявляються там, де абсолютно не чекаєш їх побачити. Ми звикли до сяючих вогнів мегаполісів, естетики мостів і хмарочосів. Але часом і далека глушина може подарувати масу приємних вражень. У більшості країн сільський пейзаж, крім природи, обов’язково включає в себе церкву. Й іноді це поєднання настільки вдале, що рука сама тягнеться за фотоапаратом.

РИБАЛКИ. Фотошоп став для нас всіх такою звичною річчю, що часом нам не віриться в реальність деяких речей.  Рибалки пливуть  озером Чаоху (Китай), густо укритому водоростями.

ТАНЦІ НА БЕРЕЗІ МОРЯ. Уміння зловити унікальний кадр саме в “ту” секунду – ціле мистецтво. Ведмеді теж уміють танцювати. А ви думали, ні?

МАГІЯ НА ФОТО. Фотографа Агнешку Лорек можна назвати справжнім художником. Її фотороботи змушують побачити абсолютно нереальний, чарівний світ. Вона віддає перевагу темним хащам  уельських лісів, а всі образи створює і придумує сама, перетворюючи моделей на казкових дів. Дивлячись на знімок, ніби переносишся у казковий магічний світ. Ці фотографії вражають своєю таємничою красою.