Підтримати нас

Фото тижня

Автор статті
27 жовтня 2015 05:27
1,714
Поширити:

МІСТО ЕПОХИ ВІДРОДЖЕННЯ. Дубровник (Хорватія) – для всіх туристів, які цінують культурні пам’ятки. Місто, разом із Венецією і Амстердамом, включене ЮНЕСКО до трійки найкрасивіших міст – пам’яток Європи епохи Відродження.

 

МІЙ СУСІД. Сови – чудові птахи. Їхні жести і міміка часом настільки схожі на наші, що в цих птахів неможливо не закохатися.

СВОБОДА. Елізабет Гедд – молодий фотограф із Канади. На своїх знімках їй чудово вдається передати світ, у якому людина і природа єдині. Елізабет переносить глядачів у простір своєї фотографії і здається, що кадри буквально дихають.

КОСМІЧНИЙ ПЕЙЗАЖ. На кордоні штатів Арізона і Юта розташована скельна формація Хвиля. За оцінками вчених, подібні складчасті гірські утворення формувалися протягом 250000 років з піщаних дюн з високим вмістом оксидів заліза, магнію та марганцю, поступово набуваючи свого нинішнього вигляду. Остаточно Хвилю відшліфували дощі й вітри. Проблемою є крихкість одержаних конструкцій, внаслідок чого влада обмежує доступ туристів у цю місцевість.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ