Чемпіонат України з хокею “Дніпро” - “Кременчук”. ФОТОРЕПОРТАЖ

Vgoru
07 лютого 2022 17:03
1,980

Прикра поразка чекала херсонський “Дніпро” під час зустрічі з “Кременчуком” у чемпіонаті України (сезон 2021-2022), хоча “престижну” шайбу забити вдалося. Гра проходила 5 лютого 2022 р. на херсонській льодовій арені “Фаворит”, де за хокеїстів вболівало близько 275 глядачів. Зустріч закінчилася з рахунком 1:4 на користь гостей.

Перша шайба потрапила у ворота “Дніпра” на 4 хвилині першого періоду. Іван Савченко, отримавши передачу з-за воріт, успішно її реалізував. Команда “Дніпра” активно штурмувала ворота “Кременчука”, тож у першому періоді надія на перемогу у херсонських вболівальників ще витала. Але всі спроби штурму були невдалими, період так і закінчився з рахунком 0 : 1 на користь гостей.

Другий період став справжнім жахом для херсонських “щук”. На 22 хвилині в наші ворота забив шайбу форвард гостей Єгор Серанов, на 31 хвилині - захисник Олександр Горлушко, на 36 хвилині - нападник Андрій Денискін. У результаті за підсумками двох періодів “Дніпро” програв “Кременчуку” “всуху”, з рахунком 0 : 4.

У третьому періоді херсонці змогли знову активізуватися: більше атакували й краще захищали свої ворота. Нових шайб забити не дали. А на 57 хвилині гри Платону Попову вдалося влучним пострілом з середньої дистанції вразити ворота суперників. Загальний рахунок зустрічі 1:4 на користь “Кременчука”.

Результати турнірної таблиці Чемпіонату України (сезон 2021-2022) станом на 5.02.2022: