Підтримати нас

Букет із свіжих квітів – ідеальний спосіб зробити життя яскравішим

Реклама
13 червня 2024 13:09
169
Поширити:

Подарунки – то завжди приємно. Але існують ситуації, коли чи презент підібрати не встигли, чи взагалі його дарування не зовсім доречно. А як в такому випадку виказати увагу тій чи іншій людині, перепросити за поганий вчинок, чи навіть освідчитися в коханні?

Все дуже просто – для цього ідеально підійде букет із свіжих квітів. Причому рослини можна підбирати різні як в плані видів та сортів, так і втому, що стосується кольору. Хоча, з кольором флористи УкраФлора рекомендують бути обережними. Якщо не знайомі з секретами квіткової мови, створення букета треба довірити професійному флористу. Взагалі флористи не тільки розуміються мови квітів, а володіють секретами гармонійного поєднання різних рослин і підбору пакування. Тому якщо справді хочете красивий букет зі свіжих квітів – замовляйте у перевіреної флористичної компанії де і всі екземпляри завжди красиві та свіжі, і флористи вміють створювати справжні квіткові шедеври.

Коли доречно дарувати квіти?

Відповідь проста і очевидна – завжди. Вас запросили на день народження – квіткова композиція стане кращим презентом. А може на вас чекає кохана дівчина – тут точно без квітів не обійтися. Плануєте до колеги на новосілля – квіти у красивій подарунковій коробці стануть дуже у пригоді. Та навіть якщо просто хочете підняти настрій комусь чи собі – букет із квітів ідеальний вибір.

Щодо рослин, то все залежить від сезону. Хоча, питання сезонності то в минулому. Адже рослини привозять з різних країн і покупцям круглий рік доступні різні рослини (різних видів, сортів, форм, розмірів та кольорів).

Щодо кольору, то тут варто пам’ятати, що:

  • Червоний – то про кохання;
  • Рожева палітра – ніжність;
  • Білий – цнота;
  • Жовтий чи помаранчевий – життєрадісність.

Але існують і свої квіткові забобони. Так, коханим не заведено дарувати квіти жовтого кольору, бо кажуть то до розлуки. А от друзям і жовті троянди підійдуть і навіть «відомі» жовті тюльпани. Щодо ексклюзивних кольорів таких як синій, фісташковий чи чорний – бажано не експериментувати з такими відтінками якщо ви не дуже добре знайомі з отримувачем букета. Щодо кількості, то місцевий квітковий етикет віддає перевагу непарним числам.

Також не варто забувати про такий момент як правильно підібране пакування. Так, якщо невдало підібрати пакування, то є ризик навіть дуже красиву композицію спотворити. Наприклад, дуже популярними є коробки подарункові. В них мають чудовий вигляд троянди, півонії чи орхідеї. А от високі гладіолуси напевно не дуже красиво виглядатимуть у коробці. Для них краще підібрати крафт папір або целофан. Ще оригінальніше виглядають свіжі квіти у кошиках. Добре що у сучасного споживача великий вибір і рослин (свіжих та красивих) і пакування. А професійні флористи UkrAflora допоможуть і підібрати квіти для букета і створять стильну композицію.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів