Культура в лещатах пандемії. Відео

Автор: Юлія Данилевська

Коли в Україні запровадили карантин, державним музеям, театрам, галереям, кінотеатрам та бібліотекам неабияк “дісталося”.

Екскурсоводи, наукові співробітники, реставратори сиділи вдома у вимушених відпустках. Виставки художників перестали влаштовувати...

Митці могли хіба що з користю використати цей час, працюючи над новими роботами в майстернях.

Сутужно було й поціновувачам мистецтва, шанувальникам театру та кіноманам: люди доволі швидко відчули, що ютуб та серіали не можуть якісно замінити світське життя, живе спілкування та розваги.

Втім, як не дивно, у Херсоні культурне життя хоч якось жевріло – навіть тоді, коли все було зачинене. Художниця Ріна Храмцова організувала в приватному музеї сучасного мистецтва виставку “Слава”, присвячену херсонському художнику В’ячеславу Машницькому. У Херсоні стартував художньо-архітектурний форум “Херсонський модернізм: назад в майбутнє”. У серпні, коли карантинні обмеження були не такі вже суворі, у виставковій залі Національної спілки художників України в Херсоні відбулася колективна виставка актуального мистецтва, у якій взяло участь близько 30 художників. Як це було, розповідають творці тих подій. Що, на думку кураторів мистецьких заходів, слід змінити, аби легше “пересиджувати” карантин, дивіться у відеосюжеті “Вгору”.

Рухаймося з нами вгору!

Останнi епiзоди

Останнi вiдео
Тревел шоу "Поїхали далі!"

Погляд вгору

Експлейнери

Говори/Слухай Херсон

Шо в Херсоні

Цікаве у Херсоні

Культура

Історія Херсонщини

Популярнi вiдео

Колекція найпопулярніших відеороликів Вгору

Відео