Підтримати нас

“Руїни” херсонського Музею природи

22 вересня 2020 13:45
4,658
Поширити:

У центрі Херсона вже понад сто років працює унікальний природничий музей. Урочисте відкриття якого відбулося ще в далекому 1906 році.

 

Найцінніший експонат - скелет 26-метрового кита-фінвала, другої в світі за довжиною тварини після синього кита. Його подарували випускники Херсонського морехідного училища, які ходили на суднах китобійних флотилій. Сьогодні фінвали під загрозою зникнення. Скелет займає майже весь другий поверх музею.

Відвідувачі можуть побачити унікальні колекції комах, рептилій, риб, птахів, а також ознайомитися з представниками підводного світу та екзотичними ссавцями.

Попри захоплююче наповнення всередині, зовні історична будівля музею в жахливому стані. Фасад обшарпаний, потрісканий, окремі його шматки повідпадали, інші ледь тримаються, фундамент просідає. На жаль, на ремонт будівлі не виділяє кошти ні міський бюджет Херсона, ні обласний.

Зараз у Херсоні активно обговорюється проблема збереження історичної спадщини, адже це далеко не єдиний випадок занедбаного стану історичних будівель. Онлайн газета “Вгору” вже писала про це:https://cutt.ly/CfXsWE0

Сподіваємося, що завдяки зусиллям небайдужих херсонців ситуація зміниться на краще.

Підтримайте роботу редакції. Долучайтеся до спільноти"Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів