У Херсоні стане більше фестивалів

У 2022 році на херсонців чекає декілька нових фестивалів. Зокрема, місто доєднається до міжнародного книжкового фестивалю «Літерат», всеукраїнського фестивалю до Дня Івана Купали та всеукраїнського проєкту «День вуличної музики».

Святкування заплановано “Міською програмою культурно-масових, мистецьких заходів і підтримки заходів у рамках проведення міжнародних, всеукраїнських, міських фестивалів і конкурсів на 2022 рік”, яку затверджено на сесії 17 грудня, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Будуть і дитячі фестивалі:  «Острів Різдва», «Кіно Калейдоскоп», тиждень дитячої музики в рамках міжнародного фестивалю академічного мистецтва «Амадеус», Міжнародний фестиваль  «Марка дружби»»  й Міжнародна літня школа обдарованих дітей.

Також передбачено заходи до державних, професійних, та пам’ятних дат. Зокрема, до Дня Соборності України, Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, Дня визволення міста Херсона, Дня Конституції України, Дня державності України, Дня Державного прапора України, Дня незалежності України, Дня захисту прав української громади Криму, Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Дня пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу, Дня українського добровольця тощо.

Фото з архіву "Вгору"

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини