Окупаційні влади Криму та Херсонщини не можуть визначитись, хто буде видавати російські "паспорти"

Триває боротьба між херсонськими та кримськими колаборантами за те, хто буде «видавати російські паспорти».

Про це повідомляє Асоціація реінтеграції Криму.

На початку історії з "паспортами" сімферопольський фейковий «уряд» заявляв про перспективу «видачі паспортів у Криму», але фактично цю пропагандистську акцію загарбники вирішили зробити у Херсоні, в захопленому ними приміщенні українського профільного сервіс-центру «Документ».

"Арифметика доводить, що навіть із заявленим у день «початку видачі» темпом надання по 80 «паспортів» на добу окупанти теоретично «змогли б видати» «аусвайси» для більшості населення, яке залишилося на окупованих територіях Херсонщини протягом …наступних десять років. Але звісно реальний «горизонт планування» в агресора у кращому варіанті вимірюється тижнями", - йдеться у повідомленні.

Водночас «Голова Криму» Сергій Аксьонов заявив про підготовку «спеціальних пунктів приймання та оформлення документів» для «оформлення російських паспортів херсонцям». А колаборант Володимир Сальдо у Херсоні обіцяє «приймати документи на отримання російського громадянства» у «гуманітарних центрах та районних відділах» так званої «поліції».

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини