Хокейний клуб «Дніпро» переміг «Краматорськ» у другому матчі 1/4 фіналу УХЛ

26 березня 2021 09:29
971

У найдовшому матчі в історії Української хокейної ліги "Парі матч", який тривав понад 112 хвилин, "Дніпро" (Херсон) у другій грі 1/4 фіналу ліги переміг "Краматорськ" (Краматорськ).

Херсон, 25 березня, льодова арена "Фаворит", ХК "Дніпро" - ХК "Краматорськ", 2:1 (0:0; 1:1; 0:0; 1;0)

Голи: 1:0 Гасніков 28:13; 1:1 Подзіньш, 36:39; 2:1 Галєєв 112:09.

Матч відбувався за рівної гри обох команд. Першими у другому таймі рахунок відкрили херсонці, але вже за кілька хвилин краматорці рахунок зрівняли.

Основний час матчу переможця не виявив, тому за регламентом УХЛ переможець визначався в овертаймі.

Команди відіграли майже 2 повноцінні матчі поспіль, поки на 113 хвилині "Дніпро" не забив переможну шайбу.

Перемога дозволила "Дніпру" зрівняти рахунок у серії матчів ¼ фіналу УХЛ «Парі матч». Тож переможець пари "Дніпро" - "Краматорськ" визначиться 27 березня у матчі в Краматорську.