Четверо виробників боротимуться за право продати Херсону 50 тролейбусів

Четверо виробників боротимуться за право продати Херсону 50 тролейбусів

Стало відомо, які підприємства змагатимуться за право продати свій транспорт Херсону на кошти кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку. Це чотири компанії: корпорація "Богдан", підприємство "БКМ-Україна", ТОВ "Торговий дім Літан" і китайська компанія "Yutong".

На тролейбуси виділений кредит ЄБРР в розмірі 10 мільйонів євро, переговори про отримання якого велися з 2018 року. Таким чином, усереднена приблизна ціна одного тролейбуса становить 200 тисяч євро, або приблизно 6,4 мільйона гривень. Це відповідає вартості тролейбусів українського виробництва з коротким "аварійним" автономним ходом дальністю від 500 метрів до 2 кілометрів на малій швидкості.

Ще трохи більше 2 мільйонів євро виділяються Херсону як гранти, повертати які не потрібно. Один грант на 1,5 мільйона євро призначений на реконструкцію тягових підстанцій і будівництво нових ліній тролейбуса в мікрорайонах Корабел і Таврійський. Ще один грант на 460 тисяч євро піде на оплату роботи консультантів у рамках реалізації проєкту. Нарешті, останній грант у 150 тисяч євро призначений на розробку в Херсоні так званого “плану сталої міської мобільності”, розробку якого французька компанія Egis уже почала 9 липня поточного року.

Тролейбуси (а їх придбають одразу 50) повинні мати низький рівень підлоги по всьому салону, опцію автономного ходу, а також кондиціонери в кабіні водія і салоні.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини