Андрій Проценко - бронзовий призер чемпіонату світу

Vgoru
19 липня 2022 07:19
1,140

В американському Юджині, де триває чемпіонат світу з легкої атлетики, у четвертий день змагань збірна України завоювала першу медаль. Її виборов стрибун у висоту з Херсона Андрій Проценко. Це його перша в кар’єрі медаль світової першості, хоча виступає у змаганнях такого рангу вже всьоме.

Ми писали, що 34-річний спортсмен провів в окупації на Херсонщині 40 днів. Він не міг повноцінно тренуватися. Але  вибрався на підконтрольну Україні територію та потрапив на чемпіонат світу. У кваліфікації Андрій подолав висоту у 2.30 м. Однак у фіналі поліпшив свій результат – 2.33 м. і став бронзовим призером.

Ця медаль стала не тільки першою для України на чемпіонаті світу в Юджині та першою в кар'єрі Андрія Проценка, а й першою в чоловічих стрибках у висоту з 2015 року, тоді Богдан Бондаренко завоював «срібло».