Сили спеціальних операцій ЗСУ заявили, що під час ударів 22 і 23 червня знищили залізничний міст через Північнокримський канал в окупованому Криму.
"Залізничного мосту через Північнокримський канал в Криму більше не існує", — йдеться у дописі.
У Силах спеціальних операцій повідомили, що спочатку було зруйновано залізничне полотно, стався обвал одного з прогонів. Згодом було уражено ремонтну техніку та повторно — залишки мосту.
ССО зазначили, що російські війська використовували цей міст для перевезення вантажів і ресурсів із території РФ через Крим для угруповання на південному напрямку, а також всередині півострова для військової інфраструктури.