ХК “Дніпро” виборов перемогу в шостому матчі серії плей-оф

Вгору
15 березня 2024 22:06
273
Скриншот із відео Ice Hockey Federation of

15 березня херсонський хокейний клуб “Дніпро” переміг "Кременчук" із рахунком 3:2 у півфінальній серії плей-оф.

На відео Ice Hockey Federation of переможну шайбу забив гравець ХК “Дніпро” Дмитро Кобильник.

Майже два періоди домінував “Кременчук”: перший період завершився з рахунком 0:2, другий – 1:2, третій – 3:3.

За серією штрафних кидків херсонці з чотирьох забили три (Сидоренко, Стецюра, Кобильник), а Захарченко не дав забити Матусевичу, Кривошапкіну і Ляльці.

Рахунок у серії зрівняли – 3:3. Сьомий вирішальний матч пройде 18 березня в Кременчуку.

“Ми не мали права програти в цьому матчі. Це перемога в пам’ять про людей, які сьогодні загинули», – сказав наставник «Дніпра» Олександр Бобкін.

• 9 березня херсонська хокейна команда “Дніпро” перемогла "Кременчук" із рахунком 6:2 у півфінальній серії плей-оф Favbet ліги.
  • 3 березня у Кременчуці відбувся перший півфінальний поєдинок плей-оф чемпіонату України з хокею. Херсонський “Дніпро” виборов перемогу в “Кременчука”.
  • У першому матчі на Олімпійському передкваліфікаційному турнірі найкращим гравцем національної збірної України став воротар Херсонського хокейного клубу “Дніпро” Едуард Захарченко.