Підтримати нас

Херсонський спортсмен здобув перемогу на чемпіонаті Європи з академічного веслування

28 квітня 2024 18:28
193
Поширити:

Вихованець Херсонської федерації академічного веслування Станіслав Ковальов разом зі своїм напарником Ігорем Хмарою посіли перше місце на Чемпіонаті Європи з академічного веслування в легких парних двійках.

Про це повідомляє Херсонська ОВА.

Змагання тривали з 25 по 28 квітня в угорському місті Сеґед.

Зазначається, що спортсмени здобули ліцензію на Олімпійські ігри у Франції 2024 року.

“Спортсмени впевнено виступили у фіналі: лідирували на кожній із позначок та у підсумку фінішували першими з результатом 07:02.84 хвилини. І тим самим забезпечили собі місце на літніх Олімпійських іграх у Парижі”, – йдеться в дописі.
  • Також на Чемпіонаті Європи з академічного веслування, що проходив в Угорщині, українські спортсменки здобули срібні медалі. Серед них Україну представляла веслувальниця з Херсона Катерина Дудченко.
  • Нещодавно на Кубку України з веслування на байдарках і каное, що проходив в Умані, вихованка ДЮСШ “Спартак” Херсонської міської ради Мішель Фесун здобула перемогу на дистанції 500 метрів серед юніорок.