Підтримати нас

"Вигадували, що у неї є якийсь колишній хлопець і це зробила його жінка - це брехня", - Найєм про напад на Гандзюк

04 серпня 2018 04:54
218
Поширити:

Активіст Масі Найєм у студії «Громадського радіо» розповів про стан справ та здоров'я Катерини Ганздюк.

Анастасія Багаліка: Що відомо наразі? Вже перекваліфікували статтю, Катерина в Києві, пильна увага прикута до ситуації. Як розслідування просувається?

Масі Найєм: Наскільки мені відомо, навіть підключили до цього Департамент стратегічних росзлідувань Національної поліції. Але суттєвих новин немає — ще тривають слідчі дії. Вже допитано багато людей, нарешті є відео з різних камер. Ближче до вечора, маю надію, що Генеральний прокурор або пан Аваков щось скажуть.

Анастасія Багаліка: Все ж друзям і волонтерам не буде поліція подробиці розповідати? Все ж потрібен адвокат?

Масі Найєм: Адвокат є і на місці, і в Києві. Найголовніше, щоб знайшли виконавця і замовника, а будуть вони говорити друзям і знайомим чи ні — це останнє питання. У мене немає цілі знати інформацію, у мене є ціль, щоб знайшли нападників.

Анастасія Багаліка: Ви пов’язуєте напад на Катерину із тим, що вона критикувала проросійські сили?

Масі Найєм: Так. І ви знаєте, дуже дивна було припущення, що це могло бути навіть з приватних мотивів. У неї є проблеми, які пов’язані з тим, що вона критикує херсонську поліцію. І дивним чином облили кислотою, як це робиться зазвичай при особистиї конфліктах. Мені здається, що спеціально було зроблено саме так, щоб потім сказати, що це було на побутовій основі.

Анастасія Багаліка: Так, я ще не пригадую нападів з мотивів активної діяльності саме з кислотою в Україні.

Масі Найєм: Я думаю, що це момент маніпуляції. Це дуже схоже на мєнтовські риси у скоєнні цього злочину. Навіть вигадували, що у неї є якийсь колишній хлопець і це зробила його жінка — це брехня.

Анастасія Багаліка: Катерину привезли в Київ санітарною авіацією. Збільшився відсоток опіків з 30% до 40% — як таке може бути?

Масі Найєм: Я так розумію, що це певні хімічні реакції досі відбуваются. Про те, що це за кислота, стало відомо тільки вчора. Сьогодні лише третій день. Наскільки мені відомо, це ще не кінець наслідків. Наслідки ще передують. Вона ледве привідкривала одне око, тепер впав зір.

Анастасія Багаліка: Якими ще інструментами, крім тиску на правоохоронні органи та збору грошей, можна допомогти?

Масі Найєм: По-перше, я думаю, що збір грошей так і буде тривати і картка чоловіка Каті є. Треба, щоб за перебігом подій слідкувало все суспільство. Катя була дуже з рідких людей, які виборювали нові цінності після Майдану, які ми намагаємось вирвати від колишніх динозаврів цієї політики. На мою думку, важливо, щоб за цим слідкували всі, аналізували, читали ті матеріали, які дають журналісти, бо там є купа деталей, які вони мають знати.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів